// Firma

Kontakt z nami

mail agencja interaktywna ic.onlineMasz pytania, potrzebujesz
pomocy, skontaktuj się z nami.
telefon agencja interaktywna ic.onlineTelefon: 061 8146 298
Mobile: 501 17 07 37

O firmie

Jesteśmy niewielką agencją interaktywną zatrudniającą utalentowanych i kreatywnych specjalistów w zakresie marketingu interaktywnego oraz nowych technologii. Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę, poczynając od kreowania wizerunku poprzez jego wdrożenie a kończąc na skutecznym marketingu i obsłudze.


Agencja interaktywna ic.online na rynku usług interaktywnych funkcjonujemy nieprzerwanie od 2001 świadcząc kompleksowe usługi internetowe zarówno dla małych - średnich przedsiębiorstw jak i dużych korporacji z Polski i świata. Wykonujemy między innymi projekty z zakresu projektowania, wdrażania rozwijania serwisów internetowych ( stron www ) oraz aplikacji internetowych, tworzenia prezentacji multimedialnych, kampanii reklamowych w internecie, stawiając główny nacisk na: standardy sieciowe, użyteczności i nowoczesną szatę graficzną, spójną z dotychczasowym wizerunkiem naszych klientów.


Wkładamy wiele wysiłku i starań aby dostarczane usługi realizowane były na najwyższym poziomie – internet jest naszą pasją, kochamy to co robimy i wiemy jak robić to dobrze. Sukcesywnie obserwujemy nowości technologiczne i rozwijamy się wdrażając najnowsze rozwiązania. Zdobyte przez wiele lat pracy doświadczenia pozwalają nam proponować najbardziej optymalne rozwiązania dostosowane do bieżących potrzeb oraz budżetu naszych klientów.


©2009 | agencja interaktywna ic.online. | Wszystkie prawa zastrzeżone. |

Projekt i Kodowanie: agencja interaktywna ic.online

Poprawny | XHTML 1.0 | CSS 2 |